Strona główna » Outlet
Zmiana języka
PolskiAngielski  
Kontakt

Outlet

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znajduje się propozycja outletu. Są to końcówki kolekcji odzieży znanych i cenionych producentów, bardzo często tzw. sieciówek. Nie jest to odzież używana. Ubrania są w bardzo dobrym stanie, nie mają śladów noszenia, ani tez żadnych uszkodzeń w postaci dziur lub przebarwień. Posiadają oryginalne metki i często są jeszcze oryginalnie zapakowane. Pochodzą z kolekcji z minionych sezonów i są produktami nowymi fabrycznie, które się nie sprzedały w firmowych sklepach i butikach. Właśnie dlatego często jest to tylko kilka egzemplarzy lub pojedyncze sztuki poszczególnych modeli.

W naszej ofercie znajduje się mix ubrań damskich, męskich, dziecięcych z końcówek kolekcji w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy produkty z różnych angielskich firm i z różnych sezonów. Oferta obejmuje ubrania dedykowane na różne pory roku. Dopełnieniem asortymentu stanowią dodatki, biżuterii, buty i akcesoria, także z kolekcji z minionych sezonów. To ciekawa propozycja, aby uzupełnić asortyment sklepu z odzieżą używaną o bardzo dobry jakościowo towar, jak też dla sklepów typu outlet.


Outlet Marks&Spencer - Mix odzież, butów, bizuterii, akcesorriów z ubiegłorocznych kolekcji angielskiej marki Marks and Spencer.

Mix Outlet Lidl & Aldi - Jest to mix nowej odzieży z metkami, z Angielskich sieci. Mix zawiera odzież damską - około 40%, odzież męska około - 20%, odzież dziecięcą około - 20%, a także odzież sportowa, akcesoria i bielizna. Jest to mix odzieży całorocznej.

Outlet Dziecko Mix - Jest to mix nowej odzieży dziecięcej z różnych firm Angielskich takich jak: Disney, Hello Kitty, Life and Legend, George, Millie, Lily Lola. Jest to odzież z metkami, w większości oryginalnie zapakowana.
Przejdź do strony głównej
Wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi